GKV bestaat dit jaar 90 jaar

en dat mogen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Samen met alle kinderen die mee gaan op kamp, zullen we op 3 juli een groots feest geven, welke nog jaren in de herinnering van GKV zal blijven.

Lees snel verder...!

 

De dag zal als volgt verlopen:

Zondag 3 juli

10.00 uur             aanvang kampgangers, inschrijven bij kamp tafel

10.00 uur             aanvang rest van de toernooi spelers, aanmelden bij wedstrijdtafel (betalen)

10.15 uur +/-     Start familiedag- toernooi

16.00 uur +/-     Start verschiet- toernooi

17.00 uur +/-     Prijs uitreiking

17.30 uur +/-     Opening BBQ + opruimen velden + opzetten tenten van de kinderen

20.00 uur +/-     Programma Kampcommissie (ook alle ouders en kinderen die niet op kamp gaan zijn welkom!)

21.30 uur +/-     Nog even lekker dansen

22.30 uur +/-     Tijd om met zijn allen even snel op te ruimen

23.00 uur +/-     De kleinsten gaan naar bed

 

Maandag 4 juli

08.30 uur             Zijn de ouders welkom om de kinderen te helpen de tenten op te ruimen en weer mee naar huis te nemen. Ook de spullen die de kinderen niet nodig hebben op kamp kunnen mee naar huis.

09.30 uur             Voorbereiden op vertrek

10.00 uur +/-     Vertrek kinderen naar kamplocatie

 

Kampgangers

Alle kinderen die mee op kamp gaan slapen op GKV, hiervoor zijn geen uitzonderingen. Zondag 3 juli, is een officiële kamp- dag en er wordt al een echte start gemaakt aan het kamp. Het is de bedoeling dat alle kinderen zelf zorgen voor een slaapplek. In de kantine hangt een inschrijflijst om op te schrijven wie er voor de tent zorgt en wie er allemaal in de tent slaapt.

De kinderen uit de F slapen gezellig allemaal in de kantine. Zij hoeven dus NIET voor een tent te zorgen. Wel voor een matje/luchtbed en een slaapzak.

 

BBQ

De organisatie zorgt dit jaar tijdens de BBQ voor het vlees, de BBQ’s, het stokbrood, de kruidenboter en wat sausjes.  Omdat GKV zo een hechte vereniging is met zoveel mensen die heerlijk kunnen koken, heeft de organisatie ervoor gekozen, verder inschrijflijsten op te hangen om lekkere hapjes te maken. Dus schrijf je in en laat ons proeven hoe lekker je kunt koken! In de kantine kunt u op de inschrijflijsten zien wie er allemaal mee BBQ-en en voor hoeveel man er dus gekookt kan worden.

 

Opruimen

Vele handen maken licht werk. Om te voorkomen dat iedereen om 22.30 snel de benen neemt, is hier alvast een oproepje om met zijn allen te helpen. Om zo lang mogelijk van de avond te kunnen genieten, is het nodig dat we met zijn allen de schouders onder het opruimwerk zetten. De kleintjes slapen de nacht in de kantine en we willen ze op tijd in bedje hebben liggen. Een aantal klussen zullen zich aandienen; het opruimen van de geluidsapparatuur, het opruimen en schoonmaken van de kantine,  het opruimen en schoonmaken van de keuken, opruimen BBQ’s en het afvalvrij maken van het veld. Als we dit gezamenlijk even aanpakken zijn we zo klaar en kan iedereen (ook de organisatie) optimaal genieten van dit prachtig jubileum, op een vereniging waar saamhorigheid de kracht is.

 

De organisatie van deze dag ziet het helemaal zitten en heeft zin in een groot feest,

Jullie ook?

 

Met vriendelijke groet,

de jeugd- & kampcommissie!