Wat een titel voor een editorial van de praeses! Wordt deze site op eens een homegage van de Flair, Libelle of Plus? Nee, beste GKV–er, ik ga niet diep uitweiden over de betekenis die bij het lezen van de titel direct in jullie dirty mind opkomt. De overgang is volgens de dikke van Dale ‘het gaan van de ene plaats ( ie situatie) naar de andere.’
In Tunesië gaan ze vandaag ( zondag ) naar de stembus. Nadat de dictator Zine al-Abidine Ben Ali in juni van dit jaar vluchtte, ontstond er een machtsvacuüm op weg naar de verkiezing en Tunesië zat in de overgangnaar de installatie van een nieuwe regering en aanvaarden van een nieuwe grondwet.
Ook Libië zit sinds enige dagen in de overgangnu Khadafi tot Allah is geroepen.
Het zal een hele taak zijn voor de Overgangsraad om alle stammen op een lijn te krijgen en een nieuwe toekomst op te bouwen.
Wij maar denken dat in Nederland de politieke verzuiling groot is, maar wie in België maar minimale ideologische politieke bagage in de bol heeft, of dit nu frans- of nederlandstalig is, richt een politiek partij op.

Dit alles zorgt ervoor dat onze zuiderburen al bijna 1,5 jaar in de overgangzijn, hoewel er geluiden zijn dat er mogelijk binnenkort een nieuwe regering kan worden beëdigd wat een einde moet maken aan deze niet plezante periode.
Het weer is ook in de overgang. De zomer wil, ondanks het feit dat de temperatuur daalt, de macht nog niet overdragen aan de herfst, gelet op het heerlijke zonnetje van de afgelopen dagen.

Ook GKV zit in de overgang. De najaarsveldcompetitie zit erop en de zaalcompetitie is nog niet gestart. Een en ander levert een vacuüm; hom noch kuit, yin noch yang,
noch
, Koot noch Bie. Trainen op het veld, in beperkte aantallen, maar waarvoor? Nog geen training in de zaal en op vrijdag een trieste aanblik van een volledig leeg terras en een nagenoeg leeg clubhuis. De overgangmaakt depressief! Maar vrienden het einde van deze beroerde periode is in aantocht, vanaf 4 november zijn alle zalen beschikbaar voorsportieve activiteiten.
Over sportieve activiteiten gesproken: aanstaande zaterdag de sponsorloop in of om de mooiste voetbal tempel van Nederland, wie wil daar niet aan meedoen.
Een andere activiteit mogen jullie ook absoluut niet missen: zet nu vast in je agenda
10 december Jubileumfeest

En verder 27 november as:

Klaverjasdrive GKV.
We kunnen nog spelers gebruiken. Tot nu toe hebben zich aangemeld: Marcel, Ronald, Jolanda, Hans, Joleen, Karin, John S, John V, Dick, Rene, Erik van Eijk, Henk, Joos, Theo, Fred, Rita, Ann, Fleur, Bastiaan, Erik W, Marijn. Wie goed telt komt tot de conclusie dat dit aantal niet deelbaar is door 4 , dus kom op . Druk op de link en meld je aan Dit e-mailadres wordt beschermd tegen spambots. JavaScript moet zijn geactiveerd om het te bekijken.
Sterkte met de overgang
Dick

