Zoals bekend wordt er, ter eren van ons 90 jarig bestaan, dit jaar een jubileumtoernooi gehouden op GKV. Op zaterdag 27 augustus is er een jeugdtoernooi (B t/m F) en op zondag 28 augustus een seniorentoernooi (A+ en senioren) gepland.
Om dit toernooi mogelijk te maken zijn er natuurlijk scheidsrechters nodig! Daarom bij deze een oproep aan alle spelers van de A+ en senioren om op dit tweedelige toernooi wedstrijdjes te komen fluiten.
Voor het jeugdtoernooi op zaterdag is het wedstrijdfluiten geheel vrijwillig en kan je, je opgeven door een reactie te geven bij dit bericht. Wanneer je, je opgeeft krijg je op de toernooidag zelf, door middel van kaartjes, een aantal wedstrijden toegewezen (Weidevogels principe).
Echter voor het seniorentoernooi worden er gewoon mensen ingedeeld, omdat het hier om oefenwedstrijden gaat (deel van de competitie). Dus houd het kopje ‘oefenwedstrijden’ en ‘scheidsrechters’ goed in de gaten!
Het belooft een heel leuk toernooi te worden, dus zorg dat je erbij bent!
Namens de scheidsrechterscommissie,
Carsten Macco en Tom de Boer

