Trainingstijden

Dit zijn de trainingstijden voor de zaal (2017-2018) per 1 november 2017. Let op, er zijn verschillende trainingstijden voor de vrijdagen (afhankelijk van de datum; zie daarvoor de onderste twee tabellen).

Team Trainer(s) Woensdag Locatie
S1 Chris van Dijk 20:30 - 22:00 Overbosch
S2 Chris van Dijk 20:30 - 22:00 Overbosch
S3 Sandy Ramlal 19:30 - 20:30 Overbosch
  Kevin de Heer    
S4 Erik van Westenbrugge 19:30 - 20:30 Overbosch
A1 Tessa van Wijnen 19:30 - 20:30 Overbosch
  Mathijs Busse    
B1 Charlotte van Zon 18:30 - 19:30 Overbosch
  Robin van Leeuwen    
B2 Marleen van Dusseldorp 18:30 - 19:30 Overbosch
  Nick van der Zee    
C1 Jill Nell 17:30 - 18:30 Overbosch
  Titia van Gent    
C2 Anna Schilperoort 17:30 - 18:30 Overbosch
  Charlotte Kooper    
  Sam Heijsteeg    
D1 Dave Vos 17:30 - 18:30 Overbosch
  Lianne Pinksen    
  Lotte Verheggen    
       
Team Trainer(s) Vrijdag Locatie
S1 Chris van Dijk 20:00 - 21:00 Overbosch
S2 Chris van Dijk 21:00 - 22:00 Overbosch
S3 Sandy Ramlal 21:00 - 22:00 Overbosch
  Kevin de Heer    
S4 Erik van Westenbrugge 20:00 - 21:00 Overbosch
A1 Tessa van Wijnen 19:00 - 20:00 Overbosch
  Mathijs Busse    
B1 Robin van Leeuwen 19:00 - 20:00 Overbosch
  Charlotte van Zon    
B2 Nick van de Zee 18:00 - 19:00 Overbosch
  Marleen van Dusseldorp    
C1 Jill Nell 18:00 - 19:00 Overbosch
  Titia van Gent    
C2 Anna Schilperoort 18:00 - 19:00 Overbosch
  Charlotte Kooper    
  Sam Heijsteeg    
D1 Dave Vos 18:00 - 19:00 Nutsschool
  Lianne Pinksen    
  Lotte Verheggen    
       
Kangoeroe Klup Leanne Busse 17:00 - 18:00 Nutsschool
  Laura Boek    
  Fleur Kooper    
       

Trainingstijden vrijdag voor: 24/Nov, 01/Dec, 08/Dec, 15/Dec, 22/Dec, 12/Jan, 19/Jan, 26/Jan, 02/Feb, 09/Feb, 16/Feb

Team Trainer(s) Vrijdag Locatie
S1 Chris van Dijk 20:00 - 21:00 Overbosch
S2 Chris van Dijk 19:00 - 20:00 Overbosch
S3 Sandy Ramlal 19:00 - 20:00 Maartenshal
  Kevin de Heer    
S4 Erik van Westenbrugge 20:00 - 21:00 Maartenshal
A1 Tessa van Wijnen 20:00 - 21:00 Overbosch
  Mathijs Busse    
B1 Robin van Leeuwen 19:00 - 20:00 Overbosch
  Charlotte van Zon    
B2 Nick van de Zee 18:00 - 19:00 Overbosch
  Marleen van Dusseldorp    
C1 Jill Nell 18:00 - 19:00 Overbosch
  Titia van Gent    
C2 Anna Schilperoort 18:00 - 19:00 Overbosch
  Charlotte Kooper    
  Sam Heijsteeg    
D1 Dave Vos 18:00 - 19:00 Nutsschool
  Lianne Pinksen    
  Lotte Verheggen    
       
Kangoeroe Klup Leanne Busse 17:00 - 18:00 Nutsschool
  Laura Boek    
  Fleur Kooper    

 

Niet beschikbaar op: De Nutsschool is 2 Februari niet beschikbaar. Overbosch is 27-12, 29-12 en 31-01 niet beschikbaar.