Poulestanden

GKV 1

Zaal, 3e klasse

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Sporting Badhoevedorp 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DKV Victoria 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fluks 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GKV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madjoe 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NIO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Vinken 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VZOD 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Veld, 2e klasse

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Vitesse 1 6 6 0 0 129 47 82 0 12
2 Weidevogels 1 6 5 0 1 109 75 34 0 10
3 DES 1 6 4 0 2 107 83 24 0 8
4 KZ Danaïden 1 6 3 0 3 87 93 -6 0 6
5 GKV 1 6 2 0 4 86 126 -40 0 4
6 Luno 1 6 2 0 4 69 93 -24 0 4
7 Dunas 1 6 1 0 5 72 106 -34 0 2
8 ODO 1 6 1 0 5 66 102 -36 0 2

GKV 2

Zaal, Reserve 2e klasse

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 DeetosSnel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GKV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Meervogels 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ONDO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Velocitas 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Veld, Reserve 2e klasse

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Excelsior 4 6 5 0 1 105 80 25 0 10
2 GKV 2 6 4 0 2 111 90 21 0 8
3 DES 3 6 4 0 2 92 94 -2 0 8
4 Weidevogels 2 6 3 0 3 94 84 10 0 6
5 Dunas 2 6 3 0 3 79 92 -13 0 6
6 Refleks 3 6 3 0 3 76 86 -10 0 6
7 ODO 2 6 1 1 4 79 93 -14 0 3
8 Luno 2 6 0 1 5 67 84 -17 0 1

GKV 3

Veld, Senioren BK nj

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 ODO 5 5 4 0 1 73 54 19 0 8
2 Weidevogels 6 6 3 1 2 75 67 8 0 7
3 Valto 7 6 2 0 4 60 81 -21 0 4
4 GKV 3 5 1 1 3 62 68 -6 0 3

Zaal, Senioren BK

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Fiks 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fluks 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GKV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TOP 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Velocitas 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

GKV A1

Zaal, A-jeugd BK

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Avanti A4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 't Capproen A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fortuna A4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GKV A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HKV Eibernest A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WION A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Veld, A-jeugd BK vj

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 GKV A1 2 2 0 0 46 23 23 0 4
2 ALO A1 2 1 1 0 23 18 5 0 3
3 HKV Eibernest A2 2 0 1 1 22 37 -15 0 1
4 Dunas A1 2 0 0 2 19 32 -13 0 0

GKV A2

Veld, A-jeugd BK vj

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 VEO A3 2 2 0 0 17 14 3 0 4
2 Dijkvogels A3 2 1 0 1 24 14 10 0 2
3 GKV A2 2 1 0 1 17 27 -10 0 2
4 ALO A2 2 0 0 2 17 20 -3 0 0

GKV B1

Veld, B-jeugd BK nj

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 GKV B1 6 5 0 1 56 35 21 0 10
2 Fortuna B3 6 4 0 2 54 38 16 0 8
3 Die Haghe B3 6 3 0 3 56 56 0 0 6
4 Refleks B2 6 0 0 6 24 61 -37 0 0

Zaal, B-jeugd BK

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Dijkvogels B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dunas B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GKV B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Die Haghe B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KVS B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ONDO B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OZC B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

GKV C1

Zaal, C-jeugd BK

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Dunas C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GKV C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Madjoe C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TOP C5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VZOD C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Veld, C-jeugd BK vj

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 VEO C1 2 2 0 0 12 8 4 0 4
2 Dijkvogels C1 2 1 0 1 10 8 2 0 2
3 GKV C1 2 1 0 1 14 13 1 0 2
4 Valto C2 2 0 0 2 9 16 -7 0 0

GKV D1

Zaal, D-jeugd BK

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Avanti D5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GKV D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 D4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Luno D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwerkerk D5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NIO D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Veld, D-jeugd BK vj

# Team G W GL V DPV DPT S VPT PT
1 Dunas D1 2 2 0 0 36 9 27 0 4
2 GKV D1 1 1 0 0 5 2 3 0 2
3 Die Haghe D2 2 0 0 2 11 24 -13 0 0
4 KVS D4 1 0 0 1 0 17 -17 0 0

Openingstijden

Wij zijn met vakantie!

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag Gesloten
Donderdag Gesloten
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Club van 50

16 Leden

/20 Leden

925,00

/ € 1 000,00

Deze actie loopt nog -29 dagen